Lokata 50 000 złotych na miesiąc.

Lokata bezkonkurencyjna w Idea Banku.

Sprawdźmy najlepiej opłacalne lokaty bankowe przy wpłaceniu pięćdziesięciu tysięcy złotych na okres jednego miesiąca. Pieniądze możemy ulokować na Lokacie Bezkonkurencyjnej jaką oferuje nam Idea Bank. Zobaczmy jakie są jej parametry. Wpłacając na lokatę kwotę pięćdziesięciu tysięcy złotych na okres jednego miesiąca bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 2,25%. Przy takim oprocentowaniu nasz zysk netto wyniesie 74,90 złotych. Z Lokaty bezkonkurencyjnej mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Co ważne, aby skorzystać z tej oferty nie ma konieczności zakładania konta w banku, a samą lokatę uda nam się założyć online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Na lokatę możemy wpłacić kwotę od pięciuset złotych do miliona, co pozwala na skorzystanie z oferty naprawdę dużej liczbie potencjalnych klientów. Nie opłaci się zrywać lokaty przed czasem, gdyż skutkuje to całkowitą utratą odsetek jakie naliczy nam bank. Deponowane środki pieniężne objęte są gwarancją BFG. Taka gwarancja dla każdego właściciela lokaty ma ogromne znaczenie i jest niezwykle ważna.

Lokata Skarbonka Plus w Idea Banku.

W Idea Banku znajdziemy ofertę Lokaty Skarbonki Plus. Jest ona oprocentowana na 2,05% co przy wpłacie na miesiąc pięćdziesięciu tysięcy złotych da nam zarobek rzędu 68,24 złotych. Parametry tej oferty są bardzo podobne do lokaty bezkonkurencyjnej. Różnica polega w tym, że chcąc skorzystać z Lokaty Skarbonka Plus konieczne jest założenie konta. Ta lokata również objęta jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Lokata Profitable i Profitable Plus w Lion's Banku.

Lokata Profitable Plus w Lion's Banku ma oprocentowanie w wysokości 1,75%. Przy naszej kwocie pięćdziesięciu tysięcy złotych na jeden miesiąc zarobimy 58,25 złotych. Z tej oferty mogą skorzystać nowi i obecni klienci banku, którzy mają w nim założone konta. Zakres kwoty jaką można ulokować na lokacie zaczyna się od kwoty dziesięciu tysięcy złotych, a kończy na kwocie stu tysięcy złotych. Jest to lokata jaką można założyć za pośrednictwem internetu. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a oprocentowanie jest stałe przez cały czas trwania lokaty. Druga z ofert to Lokata Profitable z oprocentowaniem 1,5%. Ta da nam zarobić niecałe pięćdziesiąt złotych. Pozostałe parametry tej lokaty są takie same jakie mamy w lokacie Plus, ale tutaj nie ma konieczności zakładania konta w banku. Po zerwaniu każdej z lokat całkowicie utracimy odsetki. Obje objęte są gwarancją BFG.