Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim.

Opublikowano w 2018-02-19
Napisany przez Site Owner

W PKO Banku Polskim dostępna jest propozycja kredytu hipotecznego o nazwie kredyt własny kąt hipoteczny. W ofercie ten marża jaką pobiera bank wynosi obecnie 1,4%. Co do oprocentowania nominalnego kredytu wynosi ono 3,02% w skali roku. Nie jest to wygórowana stawka oprocentowania patrząc na inne oferty w innych bankach. Bank nie nalicza żadnej prowizji za udzielenie zobowiązania. W ramach kredytu własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim możemy pożyczyć od 50 tysięcy złotych do 500 000 złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na okres kredytowania wynoszący od 1 roku do maksymalnie 35 lat, a te i inne oferty znajdziesz na https://www.ulicafinansowa.pl.

Rodzaje ubezpieczeń kredytu własny kąt hipoteczny.

Polisa na życie w tym przypadku nie jest wymagana od kredytobiorcy. Jest ona dobrowolna. Koszt ubezpieczenia wynosi natomiast 0,066% kwoty kredytu w rozliczeniu miesięcznym. Dodatkowym ubezpieczeniem jaki wymaga bank jest ubezpieczenie nieruchomości od zdarzeń losowych takich jak pożar. Takie ubezpieczenie mamy możliwość wykupienia bezpośrednio w oddziale banku. Jego stawka wynosi 0,08% wartości jaką ma nieruchomość na jaką zaciągamy kredyt hipoteczny. Można jeszcze zdecydować się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, które jest dobrowolne, na wypadek utraty pracy, czy też choroby wymagającej leczenia w szpitalu. Takie ubezpieczenie jest już bardziej kosztowne i wykupuje się je na okres czterech lat. Jego stawka wynosi 3,25%. Inne ubezpieczenie dodatkowe jakie można wykupić w ramach tej oferty to ubezpieczenie pomostowe. Jest to zabezpieczenia jakie stosuje się w momencie, kiedy na rzecz banku wpisana jest w księgę wieczystą nieruchomości hipoteka. Ubezpieczenie to działa do momentu kiedy ta hipoteka zostanie już ustanowiona. Minimalny wkład własny jaki musi posiadać kredytobiorca do otrzymania kredytu w PKO Banku Polskim wynosi obecnie 10%. Kredyt hipoteczny jaki oferuje nam PKO Bank Polski jest zobowiązaniem na naprawdę dobrych warunkach. Można uzyskać zobowiązanie o wartości nawet do 90% nieruchomości. Z wakacji kredytowych można skorzystać raz w roku przez cały okres trwania umowy.

Kwota kredytu jaki chcemy wziąć w ramach tej oferty wynosi 170 tysięcy złotych. Okres spłaty kredytu na jaki zdecydował się kredytobiorca wyniesie 19 lat. Dla takich parametrów zobowiązania RRSO będzie mieć dosyć niską wartość, bo 3,06% w skali roku. Daje nam to nieduże koszta związane z tym kredytem hipotecznym. Każda rata miesięczna będzie po około 980 złotych. Da nam to całkowitą kwotę do spłaty w wysokości 223 620 złotych. Suma spłacanych odsetek będzie wynosiła natomiast 53 620 złotych.