Kredyty gotówkowe.

Opublikowano w 2018-10-25
Napisany przez Site Owner

Każdy kredyt wiąże się z dodatkowymi kosztami jakie razem z nim przyjdzie nam spłacić. Żaden bank nie da nam kredytu bez oprocentowania lub prowizji, które są dla niego realnym zarobkiem. Można jednak poszukać i znaleźć taki kredyt, z którym będą się wiązały jak najmniejsze koszta. Ofert jest naprawdę wiele i mamy w czym wybierać. Decyzja kredytowa nie powinna być podejmowana pochopnie i powinniśmy ją dokładnie przemyśleć, aby wziąć kredyt, który będzie łatwy do spłaty i nie będzie dla nas przysłowiową kulą u nogi, zdecydowanie ułatwi Ci to portal kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Pożyczka Standardowa w ING.

Bank ING ma w swojej ofercie bardzo ciekawą pożyczkę standardową z oprocentowaniem nominalnym 7,99% w skali roku. Bank za udzielenie kredytu naliczy nam prowizję w wysokości 9,9%. Jest to dosyć wysoka prowizja i od większej sumy kredytu razem z oprocentowaniem da nam całkiem spore dodatkowe koszta. Zakres kwot jakie można pożyczyć w ramach pożyczki standardowej zaczyna się od minimum tysiąca złotych, a kończy na stu sześćdziesięciu tysiącach złotych. Osoby z większą zdolnością kredytową, mogą uzyskać w ramach tej pożyczki nawet milion złotych z rozłożeniem go na sto dwadzieścia rat. Okres kredytowania dla standardowych wielkości kredytów zaczyna się od 1 miesiąca, a kończy na maksymalnie miesiącach. Nie musimy zakładać w banku rachunku, aby skorzystać z oferty. Nie ma też konieczności posiadania poręczyciela, ani też bank nie będzie wymagał od nas zgody współmałżonka. Do otrzymania kredytu niezbędne jest oświadczenie o zarobkach. Nie ma możliwości skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych. Bank daje nam możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Możemy również negocjować jego oprocentowanie jeżeli jest to naprawdę wysoka kwota. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ma wartość 10,69%. Jest to całkowity koszt jaki poniesiemy od naszego kredytu. Decydując się na kredyt o wartości miliona złotych na sto dwadzieścia rat, bank wyliczy nam każdą z rat w wysokości 13328,10 złotych. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to suma 1599371,54 złotych. Jak widać pożyczając milion złotych trzeba spłacić półtora miliona. Nie każdego na to stać. Kwota dla przeciętnego Polaka jest ogromna i nigdy w życiu nie uda mu się jej zarobić.

Kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK.

Śledząc oferty najlepszych kredytów gotówkowych na wysokie kwoty nie można nie wspomnieć o ofertach jakie przygotował dla swoich klientów Bank Zachodni WBK. Dobrą opinią cieszy się kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 7,99% w skali roku. Bank za udzielenie kredytu nalicza sobie prowizję, która stanowi 9,99% kwoty kredytu jaki został przyznany kredytobiorcy. Dostępna kwota kredytu w ramach oferty Banku Zachodniego WBK zaczyna się od 1.000,00 złotych, a kończy na kwocie 150.000,00 złotych. Można jednak otrzymać kredyt na większą sumę, nawet na okrągły milion złotych. Pożyczone pieniądze możemy spłacać w ratach. Dostępny okres kredytowania zaczyna się od 1 miesiąca, a maksymalna ilość rat to 120 miesięcy. Nie jest wymagany rachunek w tym banku, aby skorzystać z oferty. Nie jest też wymagany poręczyciel, ani zgoda współmałżonka. Za to wymagane jest oświadczenie o zarobkach, bez którego bank nie przyzna nam kredytu. Na jego podstawie zostanie nam wyliczona nasza zdolność kredytowa. Jest to nic innego jak zdolność do spłacenia maksymalnej kwoty kredytu. Nie są dostępne wakacje kredytowe, co z pewnością wielu osobom by się przydało. Możliwa jest za to wcześniejsza spłata kredytu bez żadnych konsekwencji, a samą wysokość oprocentowania można negocjować z bankiem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest na poziomie 10,72%. A jak ma się kredyt w przypadku naszej sumy miliona złotych? Rozkładając kredyt na maksymalny okres kredytowania 120 rat, każda z nich będzie wynosiła 13.339,01 złotych. Całkowita kwota do spłaty to wartość 1.600.681,31 złotych. Suma jest naprawdę ogromna.